Dne 31. 5. 2014 se k nám na cvičiště rozjela posuzovat paní rozhodčí Eva Karvánková. Netradičně jsme, tak přivítali ženu v roli rozhodčí našich zkoušek. A aby toho netradičního nebylo málo, měli jsme 15 přihlášených pejsků. Což také bylo nezvykle vysoké číslo. Nebojte se, že bychom si nepohlídali dovolený počet oddílů, které může jeden rozhodčí posoudit.

Den začal krásně modrou oblohou a tak po několika dnech, kdy byla celkem zima, bylo dnes krásně teplo. Což pro některé pejsky nebylo dobré. Takže za krásného počasí jsme začali zkoušky. Vyjelo se na stopy. Z nich se neúspěšně vrátili dva pejskové. Přešlo se na další části zkoušek, jako byly poslušnosti a speciální cviky, nebo vyhledávání předmětů. Každopádně den, který byl velmi pestrý na rozmanitost zkoušek, nám zakončila jedinná obrana IPO 3.

Jelikož nám z 15 přihlášených úspěšně zakončilo 11 aktérů, můžeme zkoušky prohlásit za velmi zdařilé. Paní rozhodčí nám vše posoudila, body udělila a v závěru vše zhodnotila. Takže zklamaných bylo maličko, úspěšných více a my se budeme těšit na další akci.

 

Fotečky:

muffinko.rajce.idnes.cz/31._5._2014_IPO_Eva_Karvankova/

alroman.rajce.idnes.cz/31.5.2014-zkousky_IPO-Juxa_IPO3-80_88_88./