2. a 3. července 2016 habartovský výcvikový víkend

Tento víkend byl velmi očekávaný. Náš výcvikář totiž naplánoval víkendové cvičení. No a my členové jsme jen a jen souhlasili. No a když pak ohlásil příjezd i Václava Kuncla, což je velmi šikovný figurant, nebylo pochyb, že si tento víkend užijeme. 

Začátek byl vyhlášen na sobotu dopoledne. V 10 hodin jsme se začali sjíždět na cvičák. Kde se hned začalo poslušnostmi. Bylo nás tam dost a tak se na place stále někdo nacházel, aby svého čtyřnohého miláčka cvičil. Po poslušnostech jsme se posilnili obědem. No a pak už nám dorazil již zmiňovaný figurant. 

Aby si naše miláčky "ošahal" udělali jsme kruhovku. A na cvičáku bylo hned velmi živo. Jen počasí nás vypeklo. Zmokli jsme pěkně. Nám to ale nevadilo, protože pejskové z cizího figuranta byli velice nadšení. Po kruhovce dostali pejsci čas na oddech a i pan figurant si vypil kávičku. Začalo druhé kolo - vyštěkání v plentě, spousta zákusů a hladkých zadržení. Pejsci i my páníčkové a paničky jsme si toto odpoledne pěkně užili. No pak už přišly na řadu jen makety, aby si pejskové trochu odpočinuli. Protože za celý den toho zvládli dost a dost. 

Večer byl plný písniček, neboť k nám zavítal nám dobře známý Jarda Tišl i s kytarou. Zábava to byla moc pěkná. Spojená s grilováním a spoustou smíchu.

Druhý den se opět začalo v 10 hodin. Tentokráte mimo cvičák, protože jsme se sjeli na terénech na stopy. Pilně jsme našlapali mezi balíky své stopy a pak jsme na ně pustili naše miláčky. Počasí bylo slunečné, ale větrné. Mnohem lepší než to sobotní. Nepršelo totiž. 

Po návratu na cvičák jsme se občerstvili velmi povedeným a chutným gulášem - děkujeme Šárce Krotké. 

A takto nabití energií jsme se pustili do další fáze víkendu. Opět na řadu přišly poslušnosti. Každý si zacvičil to, co potřeboval. A pak hurá do lesa. Protože se blíží tartové zkoušky, revír a obrany se trénují právě tam. 

Za všechny členy, kteří se zůčastnili, děkuji naší Alče a Romanovi za ten nápad výcvikového víkendu a jeho realizaci. 

A úplně všem za pohodovou, zábavnou a suprovou atmosféru. 

Určitě všichni se těšíme, že si to brzo zopakujeme. 

Výcviku zdar ............ nazdar ....... :) 

 

No a pokud to nevíte, tak máme z těchto dnů i spoustu videjí, ale ještě mnohem více fotek a ty najdete na rajčeti: 

muffinko.rajce.idnes.cz/Vycvikovy_vikend_2-3.7.2016/