Každý rok v tuto dobu máme u nás TART

 
Jako každý rok i letos jsme požádali Honzu Dubového, aby za námi přijel. A tak slovo dalo slovo a tartový víkend byl na světě. Dne 6. 8. jsme měli jedny zkoušky a v neděli 7. 8. hned ty druhé. Naše přání na hezké počasí se splnilo, i když jsme přímo nechtěli taková vedra, ale i přes ně jsme to krásně zvládli. 
Honza přijel dobře naladěn a tak jsme mohli začít. 
 
Sobota:
Nastoupili jsme plně připraveni na vše. První cíl byly stopy. Zdárně jsme našlapali a pak je i zvedli. Nejen ZMT, ale dokonce i stopařskou speciálku jsme tam měli. Úspěšně jsme prošli dál všichni.
Druhým cílem byla poslušnost. Tam se bohužel jedna fenka rozhodla zvednout z dlouhodobého odložení a tak na zvládnutí poslušnosti chyběly body. A v ZMT jich na ztrátu není moc. No nedalo se nic dělat. Ostatní účastníci si poslušností prošli a potřebné body získali.
Po poslušnostech bylo pro stopařskou speciálku jasné, že zkouška je složena. Takže první gratulace hned následovaly.
Třetím cílem byly obrany. Takže Honza a figurant zamířili do lesa. Neboť TART dělá revír právě tam. Nejprve nastoupily malé zkoušky ZMT a pak následovala T3. No a v průběhu celého dne a pak i večera probíhala speciálka obranářská. 
Takže celý den byl program.
 
Večer jsme si naplánovali posezení, což bylo grilování a samozřejmě hudba a zábava. Co vám budu povídat či vyprávět. To by jste tam museli být. Byl to super večer. Děkujeme všem zúčastněným za skvělou pohodovou atmosféru a náladu. 
 
Neděle:
Druhý zkouškový den se opět jako první vyrazilo na pole a tudíž na stopy. Tentokráte se tam museli poskládat ZMT, T1 a jedna speciálka stopařská stupně 2. Honza je, ale kabrňák, prohlídl si pole a hned věděl, jak to či ono bude. Opět se stopy zvládly a účastníci byli 100%.
Dalším bodem nedělního programu byly poslušnosti. Tentokráte ani jeden psík nezaváhal a tak i sobotní neúspěch byl zapomenut, ba přímo vynahrazen. Takže psíci zvládli nejen ZMT, ale i T1. 
Závěr opět patřil obranám. Tentokráte trvaly trochu déle, protože těch delších T1 a obranářských bylo víc. Pejsci byli prověřeni opět v lese, nedali se ovšem zahambit a zvládli to s přehledem. A bylo nač koukat. 
 
 
 
 
No a jelikož jsme byli dva dny na cvičáku, měli jsme i foťáček, který udělal spoustu fotek. 
Takže náš víkend si můžete prohlédnout zde: