Kniha návštěv

Pochvala

Datum: 06.12.2014 | Vložil: Honza Dubák

To jsou moc pěkné stránky a na nich samí pejskaři, kteří jsou mi blízcí. Rád se budu s Vaším dovolením nahlížet. Už jsem omrknul fotky na rajčeti :)

Re: Pochvala

Datum: 12.12.2014 | Vložil: Jíťa za KK Habartov

Honzo, moc děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že i tato naše práce se ti líbí. No a o to více, když se budeš vracet. ;) ;)

prosím zkontrolovat vstup na rajče

Datum: 08.11.2012 | Vložil: Crosbík a Kurcíci

Ahoj,
u poslední akce před 14-ti dny u odkazů na fotky má Crosbík nějaký zádrhel, protože se otvírá jen okno se srpnovou událostí. Posílám odkaz:
https://crosbik.rajce.idnes.cz/
Díky za kontrolu Mirka

Re: prosím zkontrolovat vstup na rajče

Datum: 24.11.2012 | Vložil: Jíťa

čusík,
ano protože tam je odkaz přímo na tu akci, i když je to zajímavé, odkaz byl stejný jako jsem tam teď dávala :-( JE TO OPRAVENÉ - otevře odkaz na všechny alba ;);) zdraví Jíťa

Zdravím

Datum: 20.08.2012 | Vložil: Jarmila

Pěkné přehledné stránky s jednou chybou - zleva ta tmavá barva a do toho písmo. Špatně se to čte, pokud se to vůbec dá přečíst.

Re: Zdravím

Datum: 30.08.2012 | Vložil: Alena

nechápu,nic v tmavý barvě neni napsáno a vše přečteme.Ale děkujeme za návštěvu stránek.

Re: Zdravím

Datum: 03.09.2012 | Vložil: Jíťa

Stejně jako Alena jsem nenašla nic tmavého a na tom ještě písmo, opravdu nevím, co jste myslela?
Děkujeme za návštěvu našich stránek i za připomínku, kterou jsme ale bohužel asi nezvládli najít. Hezký den.

Máte asi špatnou mailovou adresu v kontaktech

Datum: 29.03.2012 | Vložil: Andrea Ullmannová, ZKO Aš

Ahoj pejskaři,
snažila jsem se na váš kontaktní mail poslat propozice na náš 1. jarní závod, ale vrátilo se mi to nedoručené. Koukněte kdyžtak na naše webovky: https://www.kynologoveassko.estranky.cz/. Najdete tam info k závodům.

Re: Máte asi špatnou mailovou adresu v kontaktech

Datum: 01.04.2012 | Vložil: Alena

Mailová adresa již opravena,omlouváme se.

dnešní výcvik (3.3.2012)

Datum: 03.03.2012 | Vložil: Crosbík a Kurcíci

Ahoj,
moc nás to mrzí, ale musíme se dnes omluvit. Přijede nám početná návštěva a tak nemůžeme přijít na cvičák. Hezky si to užijte. Všechny moc zdravíme!

posíláme pozdrav

Datum: 17.12.2011 | Vložil: Crosbík a Kurcíci

a chválíme nově vzniklé stránky. Už se těšíme na další společné akce. Také přejeme všem pohodové vánoce a v novém roce jen to dobré.
Mirka a Standa

Re: posíláme pozdrav

Datum: 18.12.2011 | Vložil: Jíťa

Děkuji za pochválení stránek, které se stále vyvíjí a doplňují, jsem ráda, že se líbí.

pls o info... :-)

Datum: 09.10.2011 | Vložil: anita nižnanská

Zdravím,máte moc pěkné stránky,jen trochu postrádám náké info pro potenciální zájemce o členství....atd.
Tak se zeptám...
1. jek často a v kterých dnech je výcvik?
2.mohu se učastnit i s malým psem?(kříženec Jakdterier+jezevčík)
3.děláte jen klasiku nebo i agility?
děkuji a zatim nashle...

Re: pls o info... :-)

Datum: 15.12.2011 | Vložil: ZKO Habartov

Stránky jsou ještě v plenkách ,a tak zde není vše.Cvičíme jen po domluvě,jakékoliv plemeno i malé,cvičíme jen klasiku.

a stále nikdo

Datum: 25.09.2011 | Vložil: Jíťa

Zdravím, nebojte se nám tu napsat, budem rádi. :-):-)

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 31.05.2018 | Vložil: AlbertBiota

The prostate is central to the a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient to the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all forms of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition connected with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections received from the rest in the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to create the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations each week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to take to ensure a healthy prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to go for prostate examination at least once 12 months.

Přidat nový příspěvek