17. 9. zkoušky

Po dlouhé době se stalo, že jsem nebyla vedoucí akce. A tak jsem musela zpovídat dalšího člena naší organizace Janu Doležalovou. Ta prohlásila, že testuji její paměť. To ale nevadí, protože něco málo vydolovala z té své hlavinky.

Rozhodčím byl tento den pan Václav Petrášek. A díky naší snaze a zkušenostem akce probíhala, tak, jak má a vše skončilo bez nějakého průšvihu. Atmosféra zkoušek byla jako vždy mezi příjemnými lidmi a psíky velmi dobrá. Diváků bylo více a když se to sečetlo i s účastníky, byla vyjedena kantýna do posledního drobečku.

A teď něco k výsledkům. Měli jsme 10 účastníků na zkouškách. Bohužel vypadávat nám začali už na stopě. Asi jim ten pach v trávě moc do čumáčků nešel. Další pejsek byl více neposlušný, než poslušný na poslušnosti. A tak bohužel při poslušnosti vypadl. Zbylí kandidáti na zkoušku prošli do třetí části obrany. Tam to bohužel nevyšlo opět jednomu pejskovi. A tak z 10 účastníků se dostávame na 5 úspěšných.

Hodnotím-li první podzimní akci byl to hezký den, gratuluji úspěšným a všem ostaním příště to určitě vyjde.

Přijďte zas, bude sranda :-D :-)

 

Fotečky se mi bohužel u žádného obvyklého zdroje nepovedlo sehnat. Snad časem se někdo najde, kdo si tuto akci fotil a dokumentoval.